Постійні партнери

благодійного Фонду

Вже більше 10-ти років група компаній ТАК працює на нашій рідній землі. Постійне впровадження новітніх технологій, набуття невичерпного досвіду в організації сільського господарства, використання сучасної техніки, праця висококваліфікованого персоналу виводить групу компаній «ТАК» на одне із перших місць по вирощуванню сільськогосподарської продукції в Україні. Це є показником надійності та публічної відкритості компанії.


             Група компаній «ТАК» - це напружена творча праця колективу однодумців та професіоналів високого рівня, які змогли реалізувати в життя свою уяву про рентабельність багатогранного сільськогосподарського підприємства спрямованого на роботу за інтенсивними технологіями.


     Тетіївське хлібоприймальне підприємство засноване в березні 1933 року. Основними напрямками діяльності ПАТ "Тетіївське ХПП" є надання послуг з приймання, підробки та сушки зерна сільгосптоваро-виробників; підготовка помольних партій пшениці для комбінатів хлібопродуктів; очистка та доведення до посівних кондицій насіннєвого матеріалу; закупка продовольчого зерна, ячменю пивоварного у товаровиробників для комбінатів хлібопродуктів та пивзаводів Київської області.Благодійна організація "Благодійний Фонд Руслана Голуба"

Україна, 09800, Київська обл., м. Тетіїв, вул. Соборна , 3

тел./факс (04460) 5-11-85; (050) 445-88-01 

mov77@ukr.net