Представники БО "Благодійний фонд Руслана Голуба" взяли участь у засіданні.

Міністерство соціальної політики України  та Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» 8 грудня 2016 року провели засідання круглого столу, тема якого «Тенденція розвитку волонтерського та благодійної діяльності в Україні». На засіданні  були присутні : заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, заступик Міністра соціальної політики України Віталій Мущишин, координатор програми  Волонтари ООН в Україні Зузана Зуламова, президент «Асоціації благодійників України» Олександр Максимчук,  а також засновники та голови правлінь благодійних фондів, які є членами асоціації.

 

   Засідання було спрямоване на розгляд та створення максимально сприятливих умов для розвитку благодійності в Україні, впровадження системи трансферу сучасних технологій ведення благодійної діяльності, модернізацію сучасного законодавства, яке регулює здійснення благочинної діяльності в Україні та  широку популяризацію доброчинності в суспільстві. 


Відшуміло оплесками глядачів свято гурту «Краяни» з села Степове, Тетіївського району, яке вони відзначили з нагоди 10 -річного ювілею з дня присвоєння звання «Народний». Представники «Благодійного фонду Руслана Голуба» з нагоди ювілею, в рамках програми фонду « Мій рідний край найкращий», вручили подарунковий сертифікат на поїздку до Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.К. Саксаганського в м.Біла Церква, де учасники гурту «Краяни» отримали неабиякі враження від перегляду вистави “Три слова». (Дата 23.11.2016 р)

 


Культпрацівник – це професія тих людей, без яких не було б аматорів народної творчостінайкращих синів і дочок України, що своїм мистецтвом звеличують, збагачують та прославляють рідну землю і народ. 
Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв, народна та професійна культура Тетіївщини рясно вродила вагомими духовними здобутками.

Найсердечніші, теплі слова привітання та подарунки, сьогодні приймали від Благодійної організації «Благодійний фонд Руслана Голуба» : Народний аматорський гурт «Червона калина» керівник Віктор Литвин , вокальний ансамбль «Маків цвіт» - керівник Віктор Сокіл, заввідділом з основних видів діяльності Тетіївського РБК Надія Шибицька та методист по роботі з дітьми Тетіївського РБК Жанна Шибицька.     (Дата 9.11.2016)


Дитинство найчудовіша пора в житті.

 

Зміна наметового спортивно-туристичного табору "Робінзон", де на оздоровленні перебували діти Кошівської ЗОШ Тетіївського району, успішно підійшла до завершення.

Унікальну можливість цьогоріч надала служба у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації лідерам та переможцям обласних заходів для дітей та молоді, безкоштовно пройти оздоровлення та відпочити на базі наметових таборів.

Одним з таких став спортивно-туристичний табір «Робінзон», котрий розташувався у Богуславському районі, на базі ДОЗ «Чайка» і працював за спеціальною програмою, спрямованою на фізичне загартування дітей.

Особливістю та унікальністю є те, що  паралельно зі спортивною складовою табору, щодня проводилися заняття із основ пішоходного, водного, екстремального туризму. Учасники відвідали майстер-класи з основ надання домедичної підготовки, подачі спеціальних сигналів, побудови укриттів, правил розведення багаття, комплектування рюкзаків, подолання різноманітних видів перешкод за допомогою само наведеної переправи.

Кожен день  табору розпочинався із зарядки, гарний настрій та позитив  надавав наснаги на увесь день. Окрім спеціальних занять та спортивних змагань  програма табору насичена культурною складовою. Діти та їх вихователі із надзвичайним ентузіазмом готуються до вечірніх загальнотаборових та загонових заходів. 

 

Кожен день у таборі для дітей - це нові враження, емоції і канікули, проведені з користю. Ця чудова поїздка відбулась за сприянням благодійної організації “Благодійний Фонд Руслана Голуба” який підтримав  дітей та надав безкоштовний транспорт


"Здорова нація - запорука успішної держави"

 

Другий рік поспіль  «Благодійний фонд Руслана Голуба» в рамках програми фонду «Здорова нація- запорука успішної держави»  надає благодійну допомогу на оздоровлення дітей в  літніх  таборах на березі Чорного моря.

Цьогоріч 22 червня 2016 року  на відпочинок та оздоровлення до дитячого табору «Світанок» Одеської області  поїхало 17 дітей з Тетіївського району Київської області.

 «Благодійний фонд Руслана Голуба» надав благодійну допомогу на придбання  путівки до табору  трьом дітям учасників АТО. Сліпанчук Марії, Лашевичу Владиславу та Панченко Артему.

 

Ми всі разом  повинні  виконати свій громадянський обов’язок щодо підтримки  сімей учасників АТО  Їх діти мають відчувати цю увагу й мати можливість пишатися своїми батьками


Вже 30 років працівники дитячого садка «Оленка» в м. Тетієві Київської області сіють у душі маленьких дітлахів усе те добре, світле і вічне, що є у людині. Колектив дитсадка та його вихованці зустріли ювілей сонячного ранку 26 травня 2016 року . Як і на кожному дні народження було все – і гості, і подарунки, і святковий торт. До привітань долучився і «Благодійний фонд Руслана Голуба». Представники фонду подарували три набори дитячих меблів для розвиваючих рольових ігор (перукарня, лікарня та кухня).

_________________________________________

В 21 травня 2016 року  м. Тетієві , Київської області , відбувся VI відкритий Кубок України по Сокарате Фул - Контакт карате під патронатом мера міста Майструка Р.В.

Приємно отримати подяку від Президента WSO А.М. Рекунова та Президента IFKF В.М. Красилівського.

________________________________________

Подарунок  отримали  ветерани-фронтовики Великої Вітчизняної Війни, учасники бойових дій, вдови, діти війни та учасники АТО  з сіл Степове, Кошів,  Погреби, Київської області та сіл Довгалівка, Човновиця, Борщагівка та Закриничча ,Вінницької області  з нагоди святкування Дня перемоги від Засновника Благодійного фонду Руслана Голуба .

З побажаннями миру, злагоди та довголіття.

_________________________________________

Єкофестиваль- 2016

 «Ми – за чисте довкілля»

22 квітня 2016 року в Тетіївському районному Центрі позашкільної освіти відбувся еко-фестиваль «Ми – за чисте довкілля», в якому взяли участь дев’ять команд з міста та району . 

Благодійною організацією «Благодійний фонд Руслана Голуба» традиційно було вручено переможцям фестивалю подарункові сертифікати на екскурсійну поїздку в Храмовий комплекс з ландшафтним парком в с. Буки Сквирського району, Київської області .

_________________________________________

«Для нас дуже важливо бути потрібними людям» 

Велику роль в наданні медичної допомоги сільському населенню відводиться фельдшерсько - акушерським пунктам. Тому дуже важливо, щоб ці медичні заклади були забезпеченні ліками для надання першої невідкладної допомоги хворим. Благодійною організацією «Благодійний фонд Руслана Голуба» було закуплено та безкоштовно передано медичні препарати для ФАПу , що знаходиться в с. Човновиця, Вінницької області, на обслуговуванні якого знаходиться 681 житель села.

_________________________________________

Новорічний подарунок від "Благодійного фонду Руслана Голуба"

У Благодійному фонді Руслана Голуба існує традиція - дарувати посмішки діткам в святковий зимовий період . Цього року ми дотрималися її і поділилися частинкою радості з нашими діточками, подарувавши квитки для школярів із села Степове,  на новорічну виставу «Сюрприз для Пеппі», яка відбулася в Тетіївському районному Будинку культури.

Дякуємо Білоцерківському музично - драматичному театру ім. П.К. Саксаганського за професіоналізм та подаровані гарні емоції. 

Бажаємо всім дива – адже воно завжди поруч!

_________________________________________

Новорічні солодощі для дітей.

Кожного року  школярі та дошкільнята  сіл Степове , Кошів та Погреби, Тетіївського району, Київської області отримують новорічні подарунки від Засновника Благодійного фонду Руслана Голуба.  

_________________________________________

Школярі
Школярі

 Допомога для Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19

Людина. Її життя і  здоров’я є найвищими соціальними цінностями. Серед багатьох напрямків роботи, пріоритетними у «Благодійному фонді Руслана Голуба» є турбота про дітей, прокладання стежин, які ведуть до щасливого берега дитинства. Дійсно, радісним і щасливим було свято Першого дзвоника для учнів 4 класу Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19. В їхньому класі були зібрані всі яскраві промінці сонця, що просочувались через нові вікна. А потурбувався про те, аби діткам було затишно, світло, тепло керівник «Благодійного фонду Руслана Голуба». Адже завдяки його допомозі було поміняно всі вікна класної кімнати і придбано сучасні жалюзі.

      Дорогий Руслане Тарасовичу, дітки, батьки, адміністрація школи щиро вдячні Вам і вашому Фонду за турботу, радість, яку Ви нам подарували. Бажаємо Вашому Фонду і Вам особисто процвітання, творчих злетів, достатку, завжди комфортної погоди.    

_________________________________________

Підтримка Молоді Тетіївщини

До благодійної організації « Благодійний фонд Руслана Голуба»  звернулась молодіжна організація «Молодь Тетіївщини»  з проханням  долучитись до акції придбання антивандальних тренажерів для стадіону «Колос».

Тому на дані потреби було перераховано 3 тис грн.   

_________________________________________

   17 листопада 2015 року відбулось

  освячення настінних розписів в Свято- Успенському храмі Тетієва та вручення Ордена Святого Миколая Чудотворця за особливі заслуги та благодійну діяльність засновнику благодійного фонду Руслану  Тарасовичу Голубу.

 

 

_________________________________________

 15 грудня 2014 року було відправлено гуманітарну допомогу в місто  Волноваха. 

 Організатори поїздки  група компаній  «ТАК" та Благодійний фонд Руслана Голуба, які надали транспорт та паливо для перевезення допомоги.  Було передано 10 саморобних  "буржуйок" для обігріву бліндажів та 5 пателень для приготування їжі.       

Спільними зусиллями   небайдужих людей  компанії було зібрано гуманітарний вантаж : ковдри,  куртки, теплі плащі, кофти, шкарпетки, шарфи, шапки, перчатки, берці, кожухи та продукти  харчування: картопля, сало,  олія, консерви , цукор , чай , кава, солодощі, домашня консервація, засоби особистої гігієни, ліки , дитячі малюнки та записки з побажаннями повертатись живими нашим військовим із зони АТО.

     

_________________________________________

 

 

Турбота про дітей - запорука майбутнього держави.

 В  жовтні 2014 року благодійною організацією «Благодійний  фонд Руслана Голуба» було прийняте рішення звернутись до державної  страхової компанії  «ОРАНТА» з пропозицією   організувати страхування дітей шкільного віку Тетіївського району в кількості 3733 дитини. В результаті чого було застраховано дітей   на  суму   84 325 грн.

_________________________________________

Подароване тепло дітям 

 Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) ,,Оберіг’’ Кошівської сільської ради Тетіївського району Київської області ,  завідуюча  Рублівська Вікторія Олександрівна звернулась до засновника фонду Голуба Руслана з проханням допомогти відремонтувати опалювальну систему в дитячому садку,  яка не ремонтувалась вже багато років . З результаті чого було прийняте  рішення  «Благодійним фондом Руслана Голуба» виділити кошти в сумі 40 тис гривень на капітальний ремонт опалювальної системи. 

_________________________________________

стадіон  "Колос" м.Тетіїв
стадіон "Колос" м.Тетіїв

Модернізація спортивної інфраструктури в Тетіївському районі , Київської області.

Одним з приорітетним напрямком фонду є  підтримка та сприяння розвитку спорту і здорового способу життя у місті та  сільській місцевості шляхом організації роботи спортивних секцій та облаштування місць для заняття спортом.  Тому " Благодійним  фондом Руслана Голуба"  було прийнято рішення про  перекриття стадіону "Колос"  новим рулонним газоном за  новими сучасними стандартами . Фондом було  перераховано  кошти в сумі 239 250 грн на придбання рулонного газону на площу 8500 м2.  

_________________________________________

Благодійна допомога для школи №2 м.Тетіїв , Київської області.

Тетіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" отримала благодійну допомогу від фонду  в розмірі 55 тис. гривень для встановлення нової вентиляційної системи в харчовому блоці , яка так потрібна була школі .

_________________________________________

Тепло в кожен  дім .

 

Всі знають, що проблема газифікації села Кошів та Погреби  Тетіївського району, - найболючіше питання з часів незалежності країни для Київської  області. За вирішення цієї проблеми бралися чиновники при різних владах, але їх обіцянки залишилися обіцянками. У бюджеті на проведення газифікації в селах   кошти передбачені не були, тому «Благодійний фонд Руслана Голуба» виділив кошти в сумі 93 тис гривень , під програму «Мій рідний край – найкращий» на виготовлення проектної документації для проведення газопроводу в селах Кошів та Погреби, щоб пришвидшити процес проведення газу   і люди мали змогу радіти блакитному вогнику в кожній домівці.

 

_________________________________________

Нові вікна для лікарні.

 

У рамках програми  "Здорова нація - запорука успішної держави" , "Благодійним фондом Руслана Голуба" було придбано нові металопластикові вікна  на суму 10 тис гривень  та встановлено в Тетіївській районній центральній лікарні.

_________________________________________

Допомога для  медичної амбулаторії  в с.Кашперівка , Тетіївського районну.

Вперше с.Кашперівка відсвяткувала День села , якому вже 350 років . Приводом для цього свята стало відкриття Кашперівської амбулаторії сімейної медицини яку було відремонтовано і введенно в дію. "Благодійним фондом Руслана Голуба " було надано кошти в розмірі 20 тис грн  на придбанно нової сантехніки  та будівельних матеріалів . 

     Теплі та добрі слова вдячності допомогли нам ще більше зрозуміти важливість безкорисливої праці заради добробуту інших людей.

_________________________________________

Зважаючи на те, що освіта катастрофічно недофінансовується, осучаснити та відремонтувати   школи можна лише за сприяння меценатів та благодійних фондів. 

Тетіївська школа №3  - це далеко не перший навчальний заклад ,якому допомагає "Благодійний фонд Руслана Голуба" .  Великою проблемою в школі, особливо в зимку, були незручні старі вхідні двері через які щодня проходили школярі. Тому було прийняте рішення, щодо заміни старих дверей на нові , сучасні, теплозберігаючі склопакети. За фінансової підтримки"Благодійного фонду  Руслана Голуба" було замінено старі вхідні двері на нові. Благодійна організація отримала на свою адресу  слова подяки  від учнів, батьків та педагогічного колективу школи.

 

_________________________________________

Допомога школі №1 м.Тетіїв , Київської області .

 

Покращити благоустрій школи №1 в м. Тетієві  допоміг "Благодійний фонд Руслана Голуба".  Було виділенно кошти на ремонт та фарбування фасаду школи . Такій допомозі тішаться не лише учні та вчителі ,але й керівники закладу

_________________________________________

   

Кожен першокласник Тетіївського району отримав подарунковий шкільний набір від "Благодійного Фонду Руслана Голуба" 

 

Не змогли ми обійти увагою і свято Першого дзвоника, яке в 2012 році вперше відбулося на районному рівні. На урочистій лінійці в центральному парку міста, де зібралися всі першачки району (307 учнів), наш благодійний фонд підготував кожному із них подарункові шкільні набори, які, ми сподіваємось, в перші дні навчання маленьким школярикам стали у нагоді. 

_________________________________________

Маленькі тетіївчани тепер мають змогу бавитися на новеньких та яскравих майданчиках подарованих "Благодійним фондом Руслана Голуба"

Не зважаючи на те, що благодійна організація створена досить нещодавно, але ми з гордістю можемо сказати, що за цей невеликий проміжок часу зроблена велика кількість добрих та корисних справ. В серпні 2012 рокі наша організація придбала чотири ігрових комплекси на загальну суму 200 000 гривень. Ігрові майданчики було встановлено на подвір'ях високоповерхівок, для більш повноцінного та активного розвитку підростаючого покоління.


"Благодійний Фонд Руслана Голуба" робить все можливе для забезпечення гідних умов навчання в сільських та міських школах


Новорічна подарунки від "Благодійного фонду Руслана Голуба"  для сільських дошкільних навчальних закладів , Тетіївського району


Тетіївська ЦРЛ отримала  від "Благодійного фонду Руслана Голуба" в дарунок сучасний автомобіль екстренної швидкої допомоги категорії  "В"

_________________________________________

Бажання творити добро.

Всі благодійні проектиблагодійної організації "Благодійного фонду Руслана Голуба" спрямовані на те, щоб зробити життя в нашому рідному краї набагато кращим, яскравішим та цікавим. На сьогоднішній день ми займаємося пошуком вирішення найактуальніших для нашого району соціальних та економічних проблем. Ми робимо те, що потрібно людям, а не те, що модно, зручно чи легко. Завдяки нам розпочато втілення в життя багатьох складних, багатоступеневих проектів, до яких приєднуються все більшеі більше керівників підприємствТетіївського району. Через благодійність ми підіймаємо громадську свідомість людей на новий, більш високий рівень. 

Саме відповідальність за те, що відбувається навколо нас, піклуванням про свій рідний край, активністю та зацікавленістю відрізняються ті, хто співпрацює з нашим фондом. Ми віримо в те, що благодійна організація стала міцною платформою для реалізації корпоративної та соціальної відповідальності. Сьогодні багато хто сприймає благодійність, як корисне для підтримки іміджу, але досить нудне зобов'язання. Про те, саме там, де є співчуття до чужої біди і бажання змінити світ на краще, і починається справжня благодійність.

_________________________________________

 

 

 

 

 

"Благодійний фонд Руслана Голуба" отримав  свідоцтво про членство в  Асоціації Благодійників України.